O nás

Sully Goat Leather byla nejlepší kůže z kozí kůže pro luxusní značky více než 100 let. Nabízím skvělý výběr barevných možností s výjimečnou úrovní konzistence. Všechny speciální procesy při výrobě dodávají elegantnímu kůži Sully měkký a pružný pocit a speciální barvu. Jsme hrdí, že dodáváme naše kožené výrobky nezávislým řemeslníkům a mladým designérům, kteří s námi sdílejí naši vášeň pro kožené zboží.

alran

 

5eda9a9bb414c73815a1ae50_haas logo  Na podšívku řemínků používáme 

Jednu z nejlepších kůží na podšívku pro hodinové řemínky.

Zermatt je ikonická kůže. Je známá luxusními značkami a nejlepším použitím pro podšívky hodinových řemínků. Je velmi měkká na dotek, odolná proti potu a téměř voděodolná.

Kůže pochází z koželuženství Haas ve Francii. Článek: ZERMATT. Tloušťka: 1,3 / 1,5 mm.

Koželužny Haas ve Francii se zabývají koželužstvím od roku 1842 a jsou známé svými prvotřídními kůžemi.

Zermatt je minerálně leštěná hovězí kůže nejvyšší kvality, což ji činí velmi populární pro podšívky tašek, peněženek a hodinových řemínků.

60f9d67682ea7852ba691135_DSC08840-2

 

whatsapp-image-2021-07-20-at-22.54.31  K výrobě používáme prémiovou třídu MeiSi SuperFine linen thread

MEISI Super Fine Linen nit poskytuje špičkovou kvalitu jak pro strojové, tak ruční šití. Je volbou řemeslníků, kteří hledají ty nejlepší kvalitní nitě, doslova dokonalé. Navržen tak, aby produkoval hladkou a pevnou nit, zajišťuje MEISI Super Fine Linen nit bezproblémovou zkušenost, která kombinuje krásu a funkčnost.

Množství vosku na této nitě je optimální pro použití v řemeslných pracích, které vyžadují největší pozornost k detailu. Díky vynikající kvalitě a pocitu je šití ještě příjemnější. S širokou škálou brilantních a klasických barev je jistě k dispozici kvalita Super Fine, která splní každou tvořivou potřebu!

ThreadsOfMeisi s hrdostí přináší tuto řadu Super Fine Linen řemeslníkům, a tak přispíváme k tomu, aby vaše tvorba měla tu nejlepší kvalitu.

5db291126dabe123

 

fenice2Na hrany používáme Fenice SECTION LACQUER®

Vodou ředitelné samolepicí barvy na kožené hrany

SECTION LACQUER® jsou polymerová řešení a emulze na bázi vody určená pro dokončování řezů kůže pro kabelky, pásky, popruhy, svršky a sedlářské výrobky obecně. Každá z nich se liší v závislosti na stupni lesku, viskozitě a krycí schopnosti podle požadavků zákazníků.

Mohou být aplikovány ručně nebo strojově a matné verze schnou rychleji. SECTION LACQUER® dosahují ideálního stupně samolepicího účinku 48 hodin po aplikaci s vynikající přilnavostí, odolností proti otírání a ohybu. Optimální výkon lze dosáhnout ohřevem dokončených hran, v určitých mezích, což pomůže zlepšit křížové propojení produktu a obecnou odolnost.

Hrany dokončené SECTION LACQUER® jsou hladké a rovnoměrné, charakteristické pro zakulacený kvalitní italský výrobek. FENICE má k dispozici laboratoře s vysoce kvalifikovaným personálem pro jakékoliv barevné sladění, testy aplikace a fyzické testy, jako je odolnost vůči ohýbání, odolnost proti otírání a přilnavost a odolnost proti světlu. Jsou nehořlavé a vyrábějí se z neškodných surovin.

fenice

Zpět do obchodu